Hakkımızda

Güvenilir ve Ucuz Paykasa Kart Resmi Bayii

Paykasa365 resmi bayii

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar misyonumuzdan şaşmadık. Dünyada ve Türkiye de bilişimin gelişmesiyle birlikte güvenlik problemleri de doğmuştur. Bu açıkları müşterilerimize problem yaşatmaması amacıyla firmamız Paykasa Türkiye resmi bayiliğini alıp, güvenilir ve kaliteli alış veriş için müşterilerimize dünya standartların da alış veriş imkanı tanımıştır. Paykasa kart 16 haneli rakam ve sayılardan oluşup 7/24 canlı destek ya da whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip hiçbir kişisel bilginizi vermeden güvenilir bir şekilde alım yapabilirsiniz.

Müşteri merkezli güler yüzlü temsilcilerimizden 7/24 destek alabilir bütün sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Çevrim içi Alışveriş dünyasından en basit şekilde sizde faydalanabilirsiniz. Bunun amacıyla yapmanız gereken tek şey canlı destek hattımızdan ya da whatsapp hattımızdan iletişime geçmeniz.

Bozum işlemlerini çok süratli ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken  kodunuzu ve hesap bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize iletmenizdir. Paykasa bozdurma kurumuz güncel kura endeksli olup yüksek fiyattan Bozum işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Paykasa Kart 16 Haneli olup Türkiye resmi bayisi olarak, süratli itimat edilir müşteri merkezli hizmet vermekten büyük haysiyet duymaktadır.

Bu sanal Kartı Türkiye’de binlerce sitede güvenle kullanabilmeniz mümkün. Kullanım alanınızdan firmamız mesul değildir. Firmamız 7/24 bütün bankalar ile hizmet vermektedir. Güvenli ve süratli alış veriş amacıyla günün her hangi bir zamanında müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Paykasa Whatsapp