İnternet Harcamalarında Paykasa Kart Satın Al

İnternet Harcamalarında Paykasa Kart Satın Al

Paykasa kart ile alışveriş

Paykasa ile internetden alışveriş

İnternet güvenirliğine dair hem internet sitelerinin hem de bankaların tedbir aldığı günümüzde, kredi kartı hırsızlığı durumları yaşanabiliyor. Bu hal tüketicilerin bir kısmının internet üstünden oluşturulan alış verişlere karşı daha mesafeli bir duruş sergilemesine yol açıyor. İnternet üstünden oluşturulan dolandırıcılık yöntemleriyle kullanıcılar mühim mağduriyetler yaşayabiliyorlar. Bu tarz problemlerin önüne geçebilmek amacıyla, daha güvenilir ödeme sistemlerinin kullanılması tavsiye ediliyor.

Son zamanların en sık sarf edilen ödeme sistemlerinden biri olan Paykasa ile güvenilir bir alış veriş mümkün. Bu sanal kart tüketimi ile sizler de güvenli alış verişin tadını çıkarabilirsiniz. E-pin alabilmek amacı ile, ilk olarak resmi sanal kart satışı sağlayan bayilere başvurmanız gerekiyor. Bu bayiler sizlere güncel avro kurunun o günkü tutarına göre belirli bir komisyon ekleyerek sanal kart satışı sağlıyorlar.

Paykasa İle Nasıl Ödeme Yapılır?

Online ödemelerinizde Paykasa’yı kullanabilmeniz amacıyla, ilk olarak alış veriş yaptığınız internet sitesinin, tercih ettiğiniz sanal kart ile ödeme alıyor olması gerekir. Bunu denetim etmek amacıyla site üstünde ödeme kısmına gelerek bu seçeneğin olup olmadığını inceleyin. İnternet sitelerinin ödeme alımlarında süregelen bir şekilde tercih ettiği bu kart giderek yaygınlaşıyor.

Seçtiğiniz ürün ya da hizmet amacıyla ödeme seçeneklerine giderek Paykasa’yı işaretleyin ve devam edin. Sitenin sizden isteyeceği 16 haneli pin kodunuzu girin ve sonrasında ödemeyi onaylayın. Bu sayede ödeme yaptığınız site, satın almış olduğunuz ürün/hizmet amacıyla sizden ödeme alırken hiçbir şekilde kimlik bulgularınıza ulaşamayacak. Bu sayede güvenli ve gizli bir alış veriş sağlıyor olduğunuz gibi, aynı vakitte kimlik bulgularınız de üçüncü şahısların erişimine kapalı olacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paykasa Whatsapp