Paykasa Kart Özellikleri

İnternet ortamının en güvenilir ön ödemeli sanal kartı paykasa kart kullanımı ve temini oldukça kolaydır. İnternet ortamından güvenli olarak alışveriş yapmayı tercih edenlerin güvenli bir şekilde kullanabileceği kart için size en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Sahip olacağınız kartları birçok alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz. Paykasa karta sahip olan kişilerin merak ettiği soruların başında paykasa nasıl kullanılır sorusu gelmektedir. İlk defa kullananlar için karmaşık gibi düşünülse de aslında kullanımı oldukça kolaydır. Kredi kartından daha basit bir sisteme sahiptir. Bunun için alışveriş sonrası ödeme sayfasına giderek, ödeme kısmına kart bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartında olduğu gibi isim bilgilerinizi girmenize gerek bulunmuyor. Sadece kartınızın 16 haneli pin numarasını girmeniz ödeme yapmanız için yeterlidir. Kodu girdikten sonra ödemeyi onaylara tıkladıktan sonra işleminiz gerçekleşecektir.

 

limitlerini siz ayarlayabilirsiniz, ister düşük ister yüksek limitli karta sahip olabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş kesinlikle bilgilerinizin gizliliğini sağlar. Alışverişlerinizde bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz. Tüm bu avantajlara sahip olan paykasa kartta aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz.

Paykasa Kart Kullanılan Siteler

Paykasa kart sistemine sahip olmanız halinde birçok sitede güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Paykasa karta sahipseniz kartınızı;

– Online alışveriş sitelerinde

– Bilgisayar oyunlarında

– Mobil oyunlarda

– Facebook oyunlarında

Daha birçok platformda ödemelerinizi paykasa kart ile gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Oldukça yaygın olarak kullanılan bu sistem her geçen gün daha yaygın hale gelmekte ve birçok firmanın ödeme yöntemleri arasına girmektedir.

Paykasa Neden Kullanılır?

Paykasa kart hakkında merak edilen bir diğer konu ise neden kullanıldığıdır. Paykasa kart hem kişisel bilgilerinizi hem de diğer bilgilerinizi vermeden internet üzerinden online alışveriş yapabilmenin en güvenli ve kolay yoludur. İnternette kişisel bilgilerinizin 3. kişiler tarafından ele geçirilmesini engeller ve size güvenli alışveriş imkanı sunar. Ön ödemeli kart olması sebebiyle harcamalarınız sonrası sürprizle karşılaşmazsınız. Ayrıca kolay bir şekilde ödeme alıp, ödeme yapabilirsiniz. Paykasa neden kullanılır sorusu için tüm bu cevapları verebilmek mümkün.  WWW.PAYKASA365.NET