Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları Kur Hacmine Göre Şekillenir

Sanal ortamda satışı sağlanan Paykasa fiyatları ile ilgili, tüketicilerin kafasında yığınla soru işaretleri vardır. Örnek Olarak, bu e-cüzdan avro kuruna göre şekillenir. Müşterilerimize üst düzey hizmet verebilmek amacıyla, o günkü güncel fiyatları canlı destek hattımıza yada whatsapp numaramıza bağlanıp, 7/24 bilgi alabilirsiniz. Döviz kurları sürekli hareketli olduğundan dolayı, genelde fiyatlar pek sabit kalmamaktadır.                                    paykasa fiyatları paykasa365

Firmamız çoğu zaman kurlar değişse’de satış fiyatlarını minimum seviyede tutarak, müşterilerimizin sürekli olarak kafasında oluşan soru işaretlerini gidermek adına, her hangi bir değişiklik yapmamak ile birlikte, çoğu zaman komisyonsuz satış yapmaktadır. Tek hedefimiz, bizi tercih eden kişilerin farklı sitelere yönelip dolandırılmaması’dır. Uygun satış fiyatı belirleyip, müşterilere adeta duygu sömürü yapan bazı firmalar, sizlerden aldıkları ücretin karşılığını vermeden, sizleri engellemekte ve paranızı gasp etmektedirler. Hiç bir resmi bayi, güncel kurun altında satış yapamamaktadır. Daha ucuza satış yaptıklarını beyan eden kişiler, kesinlikle dolandırıcıdır. Şirketimiz, müşterilerine daima minimum satış fiyatı ve maksimum bozum kuru vermektedir. Sürekli müşterilerimiz olanlar, bunu gayet iyi bilmektedirler.

Paykasa Fiyatları Döviz Kuru Üzerinden İşleme Alınır

Tüketimi gerektiğince süregelen olan Paykasa fiyatlarının en mühim avantajlarından bir tanesi, tek kullanımlık bir sanal kart olmasıdır. Kullanmadan evvelce sayısını seçtiğiniz amacıyla borç, kart aidatı, dolandırılma gibi dertleri yoktur. Kartınız kaybolursa dakikalar ortamında kartınızın verileri size gönderilir ve güvenilir alış verişin keyfini çıkarabilirsiniz.                                                                                                                                                                          Paykasa Fiyatları

Günlük avro kuru hacmi üzerinden şekillenen kart fiyatları,az miktarda komisyon eklenerek satışa sunulur. Firmamız olan www.paykasa365.net günlük olarak tüm bayilerin satış fiyat listesini kontrol ettik’den sonra, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı verir. Amacımız her daim, müşterilerimizin güven içinde ve ceplerinden en az miktarda para çıkışını sağlayıp, ucuz ve güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamasıdır. Vizyonumuz ve misyonumuz gereği, her daim ön ödemeli kartların satış bayileri içinde, zirveye oynamak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Hedefimiz bu e-pin sektöründe her daim var olmak ve müşterilerimize üst düzey hizmet sağlamaktır.

Paykasa Alımı ve Bozdurma

Paykasa Bozdurma

Günlük döviz kurları üstünden tespit edilen fiyatlar ile Paykasa satın alabilirsiniz. Firmamız en yüksek bozum kuru ile, siz değerli müşterilerimizin elinde kalan bakiyeyi, anında bozum yaparak, bizlere göndermiş olduğunuz hesap numarasına, bakiyeniz’in karşılığı olan miktarı anında yatırır ve sizlerin bekleme süresini minimum seviyeye indirir. Bu sanal cüzdan, içinde avro para birimi barındırmaktadır. Fakat tüketiciler satın alma işlemi gerçekleştirmek istediğinde, Ülkemizin para birimi olan Türk Lirası ile, kartın bedeli olan tutarı ödeme yapmak zorundadırlar. Alışveriş yapacağınız siteye bu 16 haneli pin kodunu girdiğiniz zaman, avro kuru üzerinden yatırım yapmış olursunuz. Geriye kalan bakiyenizi nakit paraya çevirmek isterseniz, tekrar firmamız ile bağlantı kurabilir ve arda kalan bakiyenizi, anında bozum yapabilirsiniz. Bu sayede kartın içinde her hangi bir bakiye bırakmamış ve paranızı güzel bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

 

Daimi Müşteriler İçin Cazip Fırsatlar

Alışverişlerin’de sürekli olarak bizleri tercih eden müşterilerimize, daha uygun fiyat politikası uygulayarak onların bizi tercih etmelerinin ne kadar doğru bir karar olduğunu ispat ediyoruz. Kendilerine her koşulda yardımcı olmaktan çekinmeyerek, üst düzey hizmet vermekteyiz. Piyasadaki en çok tercih edilen resmi satış bayileri arasında olmamız da, bundan kaynaklanmaktadır.

Günlük işlem hacmimiz çok yüksek olduğundan, çoğu zaman daimi müşterilerimizden komisyon dahi almamaktayız. Bu satış politikamızdan ötürü, müşteri portföyümüz her geçen gün artmakta ve en çok satış hacmi yakalayan, en çok tercih edilen firmalar arasında öncü pozisyondayız. 5 senelik satış tecrübemize dayanarak, her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve müşteri odaklı çalışmaktayız. Bizi tercih eden kişilerin, her daim alışverişlerini tamamladıktan sonra, mutlu ayrılmaları hedeflediğimiz ilkeler arasında yer almaktadır. Bundan dolayıdır ki, bizleri tercih eden ve diğer arkadaşlarına tavsiye eden müşterilerimize, her zaman diğer kişilere göre, daha cazip fiyatlar ile hizmet vermekteyiz ve onlara öncelik tanımaktayız. Tıpkı bankalar gibi, yüksek potansiyel ile çalışan müşterilere öncelik vermekteyiz.

Paykasa Alırken Uyulması Gereken Kurallar

Bu kartın öncelikli amacı, ödeme yaparken kredi kartı gibi sizin şahsi bilgilerinize ihtiyaç duymamasıdır. Fakat ilk defa alışveriş yapacağınız siteye, bilgilerinizi doğru bir şekilde vermek zorundasınız. Bunun amacı, son zamanlarda ortaya çıkan sanal dolandırıcı takımıdır. Örnek vermek gerekirse, internet üzerinden çok ucuz şekilde herhangi bir ürünü paylaşan kişi, sattığı ürüne talip bulduktan sonra, bizlere gelip kod alacağım diyerek karşı tarafın bilgileri ile kayıt yaptırmaktadır. Daha sonra karşı tarafın bilgileri ile bizlerden güncel hesap bilgisi alarak, karşı tarafa parayı bizim hesaba havale ettirerek, kodu kendi almakta ve karşı tarafı dolaylı yoldan dolandırmaktadır.

Bu gibi problemlerin önüne geçmek için, sadece whatsapp hattımızdan hizmet vermekte ve ilk alışveriş yapacak kişilerin kimlik bilgisine kadar istemekteyiz. Bu süreç bir defaya mahsus olmaktadır. Diğer gelişinizde sizden herhangi bir bilgi istenmeyecek ve alışverişinizi minimum bekleme süresi ile gerçekleştirebileceksiniz. Bu önlemi müşterilerimizin güvenliği için almış bulunmaktayız. Ayrıca kendilerine resmi bayi görünümü verip, dolandırıcı olan siteler de fazlası ile hizmet vermektedir. İnsanların cebindeki paraya göz dikmiş olan bu karaktersiz insanların maalesef sektöre oldukça zararı dokunmaktadır. Bundan dolayı alışveriş yapacağınız siteyi muhakkak reseller listesinden kontrol ediniz. Firmamız resmi bayi ve reseller konumundadır. Gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi ve bozum işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

2020 Paykasa Fiyat Listesi

2020 Paykasa Fiyat Litesi aşağıdaki gibidir;

10€ 75 ₺
15€ 110 ₺
20€ 135
25€ 170                                                                   
30€ 200Paykasa 150€ 345
60€ 400
70€ 480
80€ 540
100€ 690
150€ 1000
200€ 1380
250€ 1690
500€ 3400
1000€ 6750

 

 

Paykasa Whatsapp