Paykasa’nın Avantajları Nelerdir?

Paykasa’nın Avantajları Nelerdir?

Paykasanın Avantajları

Bir ön ödemeli kart olarak yalnızca yüklediğiniz tutarda harcama yapabileceğiniz Paykasa, sizi daha sistemli bir çevrimiçi alış verişe sevk ediyor. Bu hal son senelerde yaşanan tüketim çılgınlığı yönünden son derece mühim. Paykasa satın alırken yalnızca harcama gerçekleştireceğiniz tutar kadar bir limit satın alabilir ve kartınızın bakiyesinin tamamını değişik alış verişlerde kullanabilirsiniz. Bu sanal kartın üstünlükleri şu şekilde:

Ön ödemeli bir kart olması ile belli bir alış veriş planı yapmanızı sağlar. Yüksek harcamaların önüne geçmenizde yardımcı olur.
Kimlik bulgularınız rastgele bir şekilde yer almaz. Hem de bütün ödemeleriniz 16 haneli PİN kodu ile gerçekleştirilir.
Kartınızı son limitine kadar değişik alış verişlerinizde kullanabilirsiniz. Hem de kartınızda yer alan bakiyenizi,satış bayileri üstünden nakde dönüştürmeniz de mümkün.
Avro bazlı bir çevrim içi ödeme kartı olmasından ötürü, aynı vakitte mühim bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
Karta sahip olabilmek amacıyla birbirinden değişik ödeme imkânları mevcut. Nakit, havale/EFT ya da kredi kartı ile karta sahip olabilmeniz olası.
Son derece süregelen olarak sarf edilen bir çevrim içi ödeme sistemi olmasıyla sizlere kolay ödeme alternatifi sağlar.
Bu ön ödemeli karta sahip olmak için, yeteri kadar nedeniniz var. Firmamız sizlere düşük komisyonlar ile birlikte sanal ön ödemeli kart hizmeti veriyor. Sanal kartlara avantajlı bir şekilde sahip olmak amacıyla bizlere başvurabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kart limiti ne kadar yüksek olursa, komisyon oranının da aynı şekilde düştüğünü söylemek olası. Bu durumda siz de daha güvenilir alış verişler amacıyla Paykasa kartı tercih edin. Avro bazında son derece avantajlı alış verişler yapabileceğiniz bu kart ile daha eğlenceli bir çevrim içi alış veriş olası görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paykasa Whatsapp